Jeśli z jakiegoś powodu chcemy powiększyć sobie członka, to z pewnością powinniśmy unikać opcji farmakologicznej ze względu na niską jakość i skuteczność takiej metody. Przede wszystkim farmakologiczne próby powiększania członka mogą zakończyć się poważnymi komplikacjami innymi powikłaniami, które z pewnością nie są w żaden sposób pożądany podczas takiego procesu. Jeśli chcemy uzyskać takie naturalne powiększenie, bez dodatkowej ingerencji związanej z lekami to z pewnością warto pomyśleć o wykorzystaniu własnego tłuszczu.

Sprawdzona metoda iniekcji korzystna dla powiększenia członka.

Chodzi tu o metodę iniekcji, która pozwala, na wstrzyknięcie tłuszczu bezpośrednio do członka co sprawia, że następuje efekt powiększenia i pogrubienia penisa. Można powiedzieć, że taka forma powiększenia jest dzisiaj wskazana, zwłaszcza że w przypadku naturalnych substancji nie występują żadne reakcje uczuleniowe. Z pewnością Należy pochwalić tego typu metodę, aby jednoznacznie stwierdzić, że podobne działania z użyciem syntetycznych substancji nie są w stanie wywołać tak dobrego efektu, jak naturalna iniekcja. Tak więc powiększanie penisa tłuszczem to przede wszystkim bezpieczny zabieg, który nie wymaga od nas dodatkowej rekonwalescencji, co dla wielu panów wydaje się istotną zaletą.

Efekt powiększenie utrzymuje się lata.

Należy dodać, że niezależnie od okoliczności taka trwałość zabiegu jest na tyle duża, że jesteśmy w stanie utrzymać ten efekt powiększenia członka przez co najmniej kilka lat. Potem bez większych problemów możemy powtórzyć w taki zabieg i sam efekt będzie również zauważalny po wykonaniu takiego działania. W ten sposób powiększenie ma również wpływ, na wzwód co nie powoduje, że ten jest osłabiony przez taką metodę zabiegową. W tym wszystkim trzeba zauważyć, że tak powiększony członek jest w stanie zachwycić swoim wyglądem, jak i wymiarami, co sprawia, że wielu panów na pewno będzie zadowolonych z uzyskanego efektu. To właśnie jakość tkanki tłuszczowej, która jest pobierana z ciała pacjenta, ma decydujący wpływ na powiększenie członka.